Сухая кожа

Ксероз в большом городе або як боротися з патологічною сухістю шкіри?

Професійне вирішення проблеми за допомогою крему Keratoderm від іспанської лабораторії INNOAESTHETICS

 

 

Ксероз, або патологічна сухість шкіри - дуже поширена проблема жителів мегаполісів і екологічно несприятливих зон. Крім щоденних неприємних відчуттів у вигляді свербіння і лущення, вона призводить до небажаного передчасного старіння шкіри.

Як же перемогти в боротьбі з патологічною сухістю шкіри? Давайте поговоримо!

Що таке ксероз і чому він виникає?

Ксероз (или ксеродермия) – это патологическая сухость кожи, которая характеризуется постепенным разрушением слоев кожи. Дискомфорт, сопровождающий заболевание, знаком огромному количеству людей самых разных возрастов. 

 

Ксероз (або ксеродермія) - це патологічна сухість шкіри, яка характеризується поступовим руйнуванням шарів шкіри. Дискомфорт, який супроводжує захворювання, знаком величезній кількості людей різного віку.

Активізації патологічної сухості шкіри або ксероза сприяють:

· Несприятливий клімат (як сильний холод, так і спека). Перепади температури - одні з головних ворогів нашої шкіри;

· Побутова техніка (обігрівачі та кондиціонери, які висушують спочатку повітря, а потім і наш епідерміс);

· Гігієнічні засоби з агресивними речовинами в складі. Вони руйнують захисний бар'єр шкіри - гідроліпідну мантію. Людям, що страждають ксерозом, сухою шкірою, не варто використовувати для щоденного догляду косметику, в складі якої є сульфати і спирт;

· Шкідливі умови роботи, які несприятливо позначаються на стані організму в цілому. Наша шкіра реагує на стреси в першу чергу;

· Порушення режиму. Нерегулярний сон, безладне харчування викликають передчасне старіння шкіри через зневоднення організму і нестачі найважливіших мікронутрієнтів;

· Прийом деяких медикаментів (ретиноїди, гіпохолестеринемічну препарати і циметидин та ін);

· Проблеми з метаболізмом. Гормональний дисбаланс призводить до неправильного засвоєнню поживних речовин і, як наслідок, до дефіцитним станам;

· Порушення в роботі щитовидної залози, так як вона безпосередньо впливає на діяльність потових і сальних залоз;

· Хвороби шлунково-кишкового тракту, цукровий діабет, гепатити, онкологічні захворювання;

· Шкідливі звички (в першу чергу - куріння, а також лікарський і / або токсичне ураження печінки);

· Порушення роботи капілярів. Необхідно нормалізувати мікроциркуляцію для того, щоб суха шкіра отримувала всі необхідні поживні елементи з крові;

 

Патологічні механізми розвитку ксероза шкіри:

До факторів можна віднести:

· Порушення гідроліпідної мантії шкіри;

· Погіршення бар'єрних властивостей епідермісу;

· Зниження здатності епідермісу утримувати вологу;

· Підвищення рівня TEWL (трансепідермальній втрати вологи);

1 стадія:

Функціональні порушення: виникає легке відчуття стягнутості шкіри і мелкопластінчатое лущення.

2 стадія:

Гиперкератоз на тлі порушення фізіологічної ексфоліаціі. Виникає виражений гіперкератоз, суха шкіра грубіє, стає сухою, з вираженим лущенням і свербежем.

3-4 стадія:

Гіпотрофія епідермісу і дерми (почервоніння і хворобливість, утворюються корки). Виникає крупнопластинчатое лущення, на шкірі з'являються поверхневі, а потім глибокі тріщини.


 

Догляд за шкірою на всіх стадіях ксероза:

· Застосування м'яких очищувальних засобів, що не містять агресивних поверхнево-активних речовин (наприклад, INNO-DERMA® Soft Cleanser від INNOAESTHETICS);

· Дбайливе очищення і видалення відмерлих клітин шкіри (уникаючи грубого механічного ексфоліаціі);

· Щоденне застосування професійних пом'якшуючих засобів для догляду за шкірою, схильної до сухості.

      Експерти компанії TOTIS рекомендує використовувати в цих цілях по-справжньому лікувальний засіб INNO-DERMA® Keratoderm від INNOAESTHETICS.

INNO-DERMA® Keratodem є засобом вибору для лікування ксероза. Це пом'якшувальний засіб для місцевого застосування, розроблене для швидкого усунення симптомів і лікування пацієнтів, які страждають від патологічної сухості шкіри.

В його основі - найпотужніша зволожуюча формула, яка сприяє легкому відлущування шкіри і подальшої реепітелізації. Вона підтримує гідроліпідну мантію і відновлює рН епідермісу. Суха шкіра стає більш гладкою і м'якою, а надлишковий роговий шар стоншується. Активні інгредієнти крему відновлюють, зміцнюють і покращують структуру шкіри.

Ключовий інгредієнт INNO-DERMA® Keratodem - це маслинова кислота, інкапсульована в ліпосоми - Olive active maslinico LPD®. Даний епігенетичні інгредієнт має протизапальну і антиоксидантну дію, а також збільшує експресію структурних генів, пов'язаних з синтезом колагену, еластину і гіалуронової кислоти.

Інші важливі компоненти у формулі:

1. сечовина підвищує влагоудерживающую здатність епідермісу, знижує трансепідермальних втрату води, як в ксеротіческой, так і в здоровій шкірі;

2. саліцилова кислота в поєднанні з сечовиною надає кератолітичний ефект, знижує рН рогового шару і збільшує гідратацію шкіри;

3. декспантенол має потужний зволожуючу дію завдяки здатності утримувати воду, а також сприяє відновленню епідермального бар'єру.

Щоб підтвердити зволожуючий ефект лікувальний засіб INNO-DERMA® Keratodem і оцінити його переносимість у різних груп пацієнтів, було проведено клінічне дослідження in vivo.

Дослідження INNO-DERMA® Keratodem було рандомізованих, контрольованих і мірило ступінь зволоженості шкіри після першого застосування і після тривалого використання продукту (4 тижні) на здорових дорослих пацієнтах з патологічно сухою шкірою.

матеріали та методи

Випробування проводилося на здорових дорослих пацієнтах у відділі досліджень і розробок (R & D) INNOAESTHETICS Skin Academy в Барселоні, Іспанія, в період з квітня по травень 2017 року.

У дослідженні брали участь 44 здорових чоловіків і жінок у віці від 18 до 65 років зі світлою шкірою (тип I-III за шкалою Фітцпатрік).

Ділянка шкіри площею 8 см2 був обраний і розмежований на передпліччях пацієнтів. Таким чином, лікувальний засіб INNO-DERMA® Keratodem завжди наносилось на одну і ту ж область шкіри. А аналогічна область на протилежній руці служила зразком для контролю.

Приблизно 5 мл засобу INNO-DERMA® Keratodem використовували для кожного сеансу терапії. Пацієнти відвідували фахівця три рази протягом усього дослідження: 1-й день, 2-й день і 29-й день.

День 1: фахівець проводить первинну корнеометрію, знайомив пацієнта з лікувальним засобом INNO-DERMA® Keratoderm і одноразово наносив його на одне з передпліч.

День 2: на другому візиті до фахівця проводилася повторна корнеометрія для оцінки ефективності одноразового нанесення INNO-DERMA® Keratoderm.
Далі пацієнти використовували засіб самостійно вдома, наносячи його на шкіру два рази на день, вранці і друге ввечері, протягом 28 днів.

День 29: випробувані не наносили продукт і відвідували фахівця для проведення заключної корнеометріі і підведення підсумків дослідження.

Рівень гідратації шкіри визначали за допомогою корнеометра (Corneometer VR CM825, Courage & Khazaka, Colonia, Alemania), який вимірює електричну ємність поверхні шкіри.

результати

Результати визначили, що застосування INNO-DERMA® Keratoderm значно підсилює гідратацію шкіри в роговому шарі. Це знайшло своє відображення в поліпшенні електричної ємності поверхні шкіри в порівнянні з початковими показниками, оскільки необроблена контрольна область залишалася незмінною.

Зволожуючий ефект проявився вже через 24 години! А використання INNO-DERMA® Keratoderm два рази в день протягом 28 днів забезпечило пацієнтам відчутне поліпшення якості шкіри, яке стало помітним навіть неозброєним поглядом.

Джерела:

"Ксероз шкіри. Суха шкіра. Рішення проблеми зовнішніми засобами ", Н.С. Сірмайс, А.А. Цикин, Ю.К. Кузнєцова.

"Новий топический емолент INNO-DERMA® KERATODERM: зволожуючий ефект і переносимість, Lemmo Leonor MD, García-Guevara Víctor MD.

Понравилось? Поделись: